Olejový alebo plynový vykurovací automat CLK 170 RV

 • Výrobca: Remko
 • Určenie: priemysel a stavby
 • Výkon: 144.0 kW
 • Záruka: 2 roky

Popis produktu

Mnohostranné možnosti použitia pri vykurovaní stavieb

Vykurovací automat so samostatným horákom

Vykurovacie automaty typového radu CLK prinášajú pri náhlej zmene teploty alebo pri naliehavých pracovných termínoch potrebné teplo na požadovanej úrovni. Dodržanie termínov na stavbách často vyžaduje, aby sa pracovalo aj počas chladného ročného obdobia, preto musia byť stavba, materiály a pracovisko špeciálne chránené pred mrazom. Vhodné na vykurovanie dielní, výstavných priestorov a hál. Mobilné prístroje stačí len postaviť k miestu požadovaného prevádzkového nasadenia a bez prípravnej doby dodávajú okamžite potrebné teplo.

Ohrievače CLK RV disponujú extrémne výkonným axiálnym ventilátorom vyvinutým špeciálne pre ohrievače Remko. To umožňuje ohrievaču rozvod horúceho vzduchu pri veľkom pretlaku, v pomerne tichom chode a s vysokou rýchlosťou. Konštrukcia ohrievačov CLK je prepracovaná do najmenších detailov a umožňuje tak spoľahlivú prevádzku. Ohrievače obsahujú prietokový predohrev paliva, ktorý výrazne uľahčuje prevádzku v mínusových teplotách. Ohrievače je podľa potreby možné upraviť na prevádzku so zemným alebo kvapalným plynom.

Aby sa všetko zelenalo a kvitlo

Žiadnu inú vykurovaciu sústavu nemožno tak optimálne využiť v skleníkoch a fóliovníkoch ako práve vykurovací automat, ktorý je možné zapojiť na rôzne druhy energie. Toto platí na jednej strane pre exaktné určenie vhodného zariadenia s prihliadnutím na veľkosť skleníka a tepelný výkon a na druhej strane pre požadovanú dobu prevádzky. V prípade potreby vyrába CLK teplo bez doby nabiehania, na rozdiel od existujúcich teplovodných vykurovacích sústav alebo iných vykurovacích zariadení. To znamená úsporu spotreby energie, a tým podstatné zníženie prevádzkových nákladov.

Možno ich nasadiť aj do slávnostných a výstavných stanov

Vždy keď bude k dispozícii mobilná vykurovacia sila s veľkým výkonom, nebude pri oslavách chýbať dobrá nálada, veľtržné stany budú hojne navštevované a provizórne stany na skladovanie tovaru budú dobre temperované.

Řada možností rozvodu teplého vzduchu

Zařízení typové řady CLK-RV lze bez přehánění označit jako výborné pomocníky. Jsou to topné automaty REMKO s nejvyšším výkonem a se speciálně optimalizovanými axiálními ventilátory. Vysoký výkon s vysokým podávacím tlakem pro připojení k teplovzdušným hadicím.

radiální ventilátor

Vybrané vlastnosti

 • Ľahko vymeniteľný pretlakový horák odsúhlasený výrobcom zariadení
 • Minimálne straty výfukom splodín, čím je docielené vysokého stupňa účinnosti a optimálnej hospodárnosti
 • Zásuvka pre termostatické ovládanie
 • Elektrické predhrievanie oleja
 • Automatické riadenie smeru otáčania ventilátora (CLK 170-RV)
 • Nosný rám pre vysokozdvižný vozík (příslušenství)
 • Uzavretý kryt horáka

Technické údaje

Dĺžka: 2.380 mm
Elektrické zapojenie: 400/3-N/50 V/Hz
Komínové hrdlo (priemer): 200 mm
Max. menovitý prúd: 8,4 A
Menovité tepelné zaťaženie max.: 144 kW
Palivo: topný olej nebo motorová nafta
Príkon: 3.400 W
Spotreba paliva max.: 15,5 l/h
Výfuk vzduchu (průměr): 500 mm
Vzduchový výkon: 10.340 m3/h
Výška: 1.350 mm
Hmotnosť: 375 kg

Podobné produkty v ponuke

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie