Mobilné ohrievače REMKO

 

Spaľovanie pomocou Multi-point-injection
Vďaka prepracovanému viacbodovému vstrekovaniu REMKO, poskytujú horáky plynových ohrievačov vždy ten najvyšší výkon s okamžitým nábehom.

Plynulá regulácia výkonu
Pre maximálny používateľský komfort a ekonomickosť chodu sú plynové ohrievače REMKO vybavené reguláciou výkonu vrátane možnosti pripojenia termostatu. Antikorové vyhotovenie súčiastok.

Kvalitná nehrdzavejúca oceľ
Všetky dôležité diely ohrievačov REMKO sú vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Navyše vybrané modely ponúkame aj s celoantikorovým plášťom. Axiálne ventilátory pre naftové ohrievače s nepriamym spaľovaním.

Špeciálne axiálne a radiálne ventilátory
Ohrievače REMKO sú vybavené špeciálne vyvinutými radiálnymi a axiálnymi ventilátormi, vďaka ktorým je vykurovanie vždy maximálne efektívne.


Vytápění staveb a stanů Naftová, nebo plynová topidla? Průmyslové vytápění REMKO

DOPLNKOVÉ SLUŽBY REMKO

DODÁVKY TEPLA OD SPOLOČNOSTI REMKO

Špeciálnou službou REMKOkomplexné dodávky tepla. S nami nemusíte mobilné ohrievače kupovať ani sa starať o ich prevádzku. Zapožičiame vám mobilné teplovzdušné agregáty, prenajmeme nádrže na vykurovací olej a priebežné budeme dopĺňať toto palivo. Ušetrite náklady vďaka daňovej výhode vykurovacích olejov a objednajte si dodávku tepla pre stany, nevykurované budovy a stavby! Fotogalériu z dodávok tepla realizovaných spoločnosťou REMKO, s. r. o, nájdete tu.

POMOC S VÝBEROM PALIVA

Hádam najdôležitejšou otázkou pri výbere správneho ohrievača je, aké palivo použiť. Naftové ohrievače vedú, čo sa týka ekonomickosti prevádzky. Okrem nafty je v nich možné použiť aj extra ľahký vykurovací olej (ELTO), ktorý je cenovo výhodnejší (pozor nejde o LTO, ktorý by v prípade ohrievača upchal dýzu). Vzhľadom na oveľa väčšiu dostupnosť dieselu naftové agregáty naň bežia najčastejšie. Elektrické ohrievače ponúkajú za nižšiu obstarávaciu cenu ekologickú prevádzku bez splodín. Tá je však o niečo nákladnejšia. Plynové ohrievače sú svojimi charakteristikami kombináciou elektrických a naftových ohrievačov. Umožňujú rýchly bodový ohrev s nízkou obstarávacou cenou a prevádzkovými nákladmi porovnateľnými s naftovými ohrievačmi. Pre viac informácií kontaktujte našich odborníkov na tel. 0949 033 007

 

Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
OK   Ďalšie informácie