Kazetové klimatizácie KWD

Kazetové jednotky KWD

Minimálna stavebná výška kazetovej jednotky je 258 a 298 mm. Umožňuje zástavbu prakticky do akéhokoľvek podhľadu. Rozdelenie vzduchu do všetkých štyroch strán umožňuje rovnomerné rozdelenie výstupu vzduchu. Kruhové tepelné výmenníky v prevedení med’-hliník sú koncipované pre teplotu média do 80 °C. Nehlučný radiálny ventilátor, nastaviteľný v 3 stupňoch, dovoľuje optimálne prispôsobiť množstvo vzduchu konkrétnym podmienkam. Stropné kazetové prístroje sú sériovo vybavené vnútorným čerpadlom kondenzátu. Naviac je možné privádzať čerstvý vzduch, alebo ochladzovať vedľajšiu miestnosť.

 Regulácia

Regulácia stropných kazetových jednotiek pre režimy chladenia, kúrenia, vetrania, alebo odvlhčovania môže byť naprogramovaná automaticky, alebo manuálne ovládačom s infračerveným diaľkovým ovládaním. Taktiež je možné stlačením tlačidla ľahko nastaviť požadovanú teplotu v miestnosti, dobu zapnutia a vypnutia. Reguláciu výkonu na strane média je možné zaistiť trojcestným ventilom, alebo príslušnou ventilovou zostavou. Pri použití viacerých kazetových jednotiek vo vnútri jednej miestnosti, alebo budovy, môže byť použitý jediný infračervený ovládač pre všetky prístroje. S káblovým diaľkovým ovládaním je možné v rámci vnútornej siete kontrolovať a individuálne programovať akýkoľvek počet stropných kazetových jednotiek.

nezávazně poptat
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace