Chillery RVS60-150 H

Voda ako nosič energie neškodí životnému prostrediu

Rozvodným potrubím vykurovacieho systému, medzi zdrojom chladiacej vody a vykurovacími telesami, preteká voda ako nosič chladu, prípadne tepla. Klimatizovanými priestormi neprechádza žiadne chladivo. Chladivo obieha iba v uzavretom okruhu výrobného zariadenia na studenú vodu a to vďaka modernej technike až o 80% menej, než pri obvyklých chladiacich systémoch.

Jednoduchá inštalácia

Nástěnné ovládání zdrojů studené vody REMKO zdroj studenej vody s hydraulickým modulom je dodávaný s kompletnou inštaláciou. Priamo je vstavaný zásobník, expanzomat, obehové čerpadlo a mikroprocesorová regulácia. K prístrojom bez hydraulického modulu môže byť priradené odpovedajúce príslušenstvo. Pripojenie médií je štandardizované. Inštaláciu je možné rýchlo a ľahko vykonať do voľného priestoru, na strechu alebo do dobre vetraných priestorov, ako sú napríklad pivnice, garáže, pomocné priestory, pôdy atď. Pre inštaláciu nie je potreba žiadnych zvláštnych znalostí. 

Zdroj studenej vody s funkciou tepelného čerpadla RVS H

S elektrickým príkonom medzi 2,5 až 6,7 kW možno dosiahnuť v závislosti na vonkajšej teplote tepelných výkonov od 6,5 do 17,2 kW. Pre tepelnú prevádzku Vášho RVS klimatizačného systému využite bezplatne teplo okolitého vzduchu. Aj pri zimných vonkajších teplotách o 0 °C poskytujú prístroje k využitiu obehovej teploty okolo 50 °C. 

Funkcie

Hermeticky uzavretý chladiaci okruh s chladivom nenarušujúcim životné prostredie zaisťuje ohrev obehového média. Obehové čerpadlo prečerpáva ochladené, alebo ohriaté médium kontinuálne do vnútorných prístrojov. Vstavaný zásobník sa pritom stará o to, aby sa nespínal kompresor zakaždým, keď vnútorné prístroje potrebujú chlad, alebo teplo. Navyše rovnako ako pri štandardných klimatizáciách šetria kompresor zakaždým, keď vnútorné prístroje potrebujú chlad, alebo teplo. Navyše rovnako ako pri štandardných klimatizáciách šetria kompresor a zvyšujú jeho životnosť. 

nezávazně poptat
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace