Chillery KWL130-370

Integrované ovládání zdrojů studené vodyVoda ako nosič energie neškodí životnému prostrediu

Rozvodným potrubím vykurovacieho systému, medzi zdrojom chladiacej vody a vykurovacími telesami, preteká voda ako nosič chladu, prípadne tepla. Klimatizovanými priestormi neprechádza žiadne chladivo. Chladivo obieha iba v uzavretom okruhu výrobného zariadenia na studenú vodu a to vďaka modernej technike až o 80% menej, ako pri obvyklých chladiacich systémoch.

Jednoduchá inštalácia

REMKO zdroj studenej vody s hydraulickým modulom je dodávaný s kompletnou inštaláciou. Priamo je vstavaný zásobník, expanzomat, obehové čerpadlo a mikroprocesorová regulácia. K prístrojom bez hydraulického modulu môže byť priradené odpovedajúce príslušenstvo. Pripojenie médií je štandardizované. Inštaláciu je možno rýchlo a ľahko vykonať do voľného priestoru, na strechu alebo do dobre vetraných priestorov, ako sú napríklad pivnice, garáže, pomocné priestory, pôdy atď. Pre inštaláciu nie je potreba žiadnych zvláštnych znalostí.

Zdroje studenej vody KWL

S chladiacim výkonom od 12,9 až 21,8 kW môžete chladiť kancelárie, byty a najmä priemyselné prevádzky. Chillery KWL sa vyznačujú predovšetkým nízkou hlučnosťou, ktorá dovoľuje umiestnenie k obývaným priestorom. Jednotky KWL160-370 sú k dispozícii tiež v nerezovom prevedení INOX. Chillery KWL disponujú adaptívnou elektronickou reguláciou s možnosťou pripojiť diaľkové ovládanie pre väčší komfort. 

Funkcie

Hermeticky uzavretý chladiaci okruh s chladivom nenarušujúcim životné prostredie zaisťuje ohrev obehového média. Obehové čerpadlo prečerpáva ochladené, alebo ohriaté médium kontinuálne do vnútorných prístrojov. Vstavaný zásobník sa pritom stará o to, aby sa nespínal kompresor zakaždým, keď vnútorné prístroje potrebujú chlad, alebo teplo. Navyše rovnako ako pri štandardných klimatizáciách šetria kompresor zakaždým, keď vnútorné prístroje potrebujú chlad, alebo teplo. Navyše rovnako ako pri štandardných klimatizáciách šetria kompresor a zvyšujú jeho životnosť.

nezávazně poptat
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace