Tepelné čerpadlo CMF 85

Tepelné čerpadlo CMF 85

Úvod
Výkon:
10.2 kW
Určené pre:
domácnosti
Dostupnosť:
Na sklade 2-3ks
Záruka:
2 roky + servis
Doprava:
zadarmo + info
nezávazně poptat

Opis produktu - Tepelné čerpadlo CMF 85

Funkce tepelného čerpadlaTepelné čerpadlo CMF 85 je určené na vykurovanie stredných domov, menších výrobných prevádzok a kancelárií s objemom do 300 m3. Tento typ obsahuje vyrovnávací zásobník a elektrické prídavné kúrenie. K tomuto typu možno pripojiť zásobníky vody, podlahové kúrenie a ďalšie zariadenia. Je možné kombinovať so solárnym ohrevom vody a klasickým kúrením. Tento model je určený iba na kúrenie.

Technika tepelného čerpadla

Technika tepelného čerpadla je totožná s technikou chladničky – princíp je iba obrátený. Teplo obsiahnuté vo vzduchu sa využívá na zvýšenie teplotnej úrovne v chladiacom okruhu a tak je prenášané do vnútorného prístroju.

Funkcia vnútorného modulu

Invertorová technologie tepelného čerpadlaVnútorný modul prenáša teplo obsiahnuté v chladive do podlahového vykurovania alebo do radiátorov nainštalovaných v budove. Zabudovaný alebo samostatný vyrovnávací zásobník sa stará o hydraulické vyrovnanie prietoku medzi tepelným čerpadlom a vykurovacím okruhom. Zásobník zaisťuje konštantnú vykurovaciu prevádzku aj behom fáze odmrazovania. Pre chladenie sa funkcia tepelného čerpadla iba obráti. Príprava úžitkovej vody sa rieši behom prepnutia na prevádzku prípravy úžitkovej vody v spojení so samostatným zásobovacím systémom.

Funkcia vonkajšieho modulu

Vonkajší modul si čerpá teplo zo vzduchu. Toto teplo sa využíva na zvýšenie teplotnej úrovne v chladiacom okruhu a prenáša na ohrev vody vo vnútornom module. Otáčky kompresoru sa menia plynule v závislosti na potrebnom chladiacom alebo tepelnom výkone.

Technické údaje produktu

Akumulačný zásobník pre hydraulické odd. objemových prietokov volitelné
COP u A10/W35/frekvencia kompresoru 4,9/57 COP/Hz
COP u A2/W35/frekvencia kompresoru 3,0/57 COP/Hz
COP u A7/W35/frekvencia kompresoru 4,4/57 COP/Hz
Elektrické prídavné kúrenie max. 9 kW volitelné
Núdzové zapnutie kúrenia volitelné
Ohrev teplej vody (prepínací ventil) volitelné
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace