Tepelné čerpadlá

tepelné čerpadlo se zásobníkem

Nová dimenzia v nezávislosti

Vo vzduchu nazhromaždená slnečná energia je nevyčerpateľným zdrojom bez emisií. Tepelné čerpadlo získava 75% bezplatnej energie zo vzduchu. Je funkčné aj v zime pri vonkajšej teplote do bodu mrazu. Iba 25% dodatkovej energie musí byť doplnenej elektrickým prúdom.

Informácie o nových tepelných čerpadlách REMKO WKF na remko.cz 

Invertorová technológia šetrí náklady

S REMKO invertorovými tepelnými čerpadlami sa rozhodujete pre technicky pokročilé riešenie. Či už chcete tepelným čerpadlom chladiť a kúriť alebo aj ohrievať úžitkovú vodu (monoenergetická prevádzka), má značka REMKO čo ponúknuť. Vďaka invertoru sa otáčky kompresoru prispôsobujú plynule a v závislosti na potrebnom chladiacom alebo tepelnom výkone. Touto precíznou pozvoľnou reguláciou sa docieli pri porovnaní s klasickým systémom lepšej úspory energie a účinnejšej prevádzky s vyššou životnosťou.

Nová tepelná čerpadla REMKO Smart - Control

Spoločnosť REMKO prichádza na trh s novými typmi tepelných čerpadiel . Bol technologicky a dizajnovo inovovaný vnútorný diel . Pri použití tvarových dielov z umelých nanomateriálov bola zvýšená tepelná izolácia a tak minimalizované energetické straty .Vďaka elektricky regulovanému zmiešavači obtoku už nie je potrebný akumulačný zásobník pre hydraulické oddelenie objemových tokov a preto mohol byť do vnútorného dielu umiestnený integrovaný 300 l zásobník na teplú vodu . Ďalšou inováciou tepelných čerpadiel je nová jednotka regulácie TČ Smart - Control , ktorá umožňuje ovládanie všetkých zdrojov energií tepelného čerpadla, solárny systém, fotovoltaiku a možnosť vzdialeného zásahu cez mobilného operátora. Viac informácií v katalógu.

nezávazně poptat
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace