Olejové alebo plynové vykurovacie automaty CLK 70

Olejové alebo plynové vykurovacie automaty CLK 70

Úvod
Výkon:
68.0 kW
Určené pre:
průmysl a stavby
Pôvodne:
5,015€
Dostupnosť:
Na sklade 2-3ks
Záruka:
2 roky + servis
Doprava:
zadarmo + info
Zľava:
251€ | 5 %
Cena s DPH:
4,765€
do kosiku
Cena bez DPH: 3,938€ (DPH sa účtuje iba jej neplatiteľom)

Opis produktu - Olejové alebo plynové vykurovacie automaty CLK 70

Tento teplovzdušný agregát možno tiež prenajať ...viac

Mnohostranné možnosti použitia pri vykurovaní stavieb

Vykurovací automat so samostatným horákom

Vykurovacie automaty typovej rady CLK prinášajú pri náhlom zlome teploty alebo pri naliehavých pracovných termínoch potrebné teplo na požadovanej úrovni. Dodržanie termínov na stavbách často vyžaduje, aby sa pracovalo aj počas chladného ročného obdobia, preto musí byť stavba, materiály a pracovisko špeciálne chránené pred mrazom. Vhodné pre vykurovanie dielní, výstavných priestorov a hál. Mobilné prístroje stačí len postaviť k miestu požadovaného prevádzkového nasadenia a bez prípravnej doby dodávajú okamžite potrebné teplo.

Ohrievače CLK disponujú extrémne výkonným axiálnym ventilátorom vyvinutým špeciálne pre ohrievače Remko. To umožňuje ohrievaču rozvod horúceho vzduchu pri veľkom pretlaku, v pomerne tichom chode a s vysokou rýchlosťou. Konštrukcia ohrievačov CLK je prepracovaná do najmenších detailov a umožňuje tak spoľahlivú prevádzku. Ohrievače obsahujú prietokový predohrev paliva, ktorý výrazne uľahčuje prevádzku v mínusových teplotách. Ohrievače je podľa potreby možné upraviť na prevádzku so zemným alebo kvapalným plynom.

Aby se všetko zelenalo a kvitlo

Žiadnu inú vykurovaciu sústavu nemožno tak optimálne využiť v skleníkoch a fóliovníkoch ako práve vykurovací automat, ktorý je možné zapojiť na rôzne druhy energie. Toto platí z jednej strany pre exaktné určenie vhodného zariadenia s prihliadnutím na veľkosť skleníka a tepelnému výkonu a z druhej strany k požadovanej dobe prevádzky. V prípade potreby vyrába CLK teplo bez nabiehacej doby, na rozdiel od existujúcich teplovodných vykurovacích sústav alebo iných vykurovacích zariadení. To znamená úsporu spotreby energie, a tým podstatné zníženie prevádzkových nákladov.

Je možné ich nasadiť aj do slávnostných a výstavných stanov

Vždy, keď bude k dispozícii mobilná vykurovacia sila s veľkým výkonom, nebude pri oslavách chýbať dobrá nálada, veľtržné stany budú hojne navštevované a provizórne stany pre skladovanie tovaru budú dobre temperované.

Bohato zaplatené možnosti rozdelenia teplého vzduchu s mobilným silným výfukom

Prístrojová rada CLK môže bez preháňania znamenať skutočnú nafukovaciu silu. Sú výkonovo najsilnejšími mobilnými REMKO tepelnými automatmi so špeciálne navrhnutými axiálnymi ventilátormi. Ich dostatočným výkonom docieľujeme vysoký pretlak, dôležitý pre pripojenie teplovzdušných hadíc.

Technické údaje produktu

Dĺžka 1.610 mm
Elektrické zapojenie 230/1~/50 V/Hz
Komínové hrdlo (priemer) 150 mm
Menovité tepelné zaťaženie max. 68 kW
Menovitý prúd max. 4,0 A
Menovitý tepelný výkon 62 kW
Palivo topný olej nebo motorová nafta
Spotreba paliva max. 6,6 l/h
Vzduchový výkon 4.920 m3/h
Výfuk vzduchu (priemer) 400 mm
Výška 1.120 mm
Šírka 730 mm
Hmotnosť 172
Príkon 860 W
Remko výhody nákupu
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace