Odvlhčovače profesionálne ETF550

Odvlhčovače profesionálne ETF550

Úvod
Výkon:
55.0 L/den
Určené pre:
průmysl
Pôvodne:
1,452€
Dostupnosť:
Na sklade 2-3ks
Záruka:
2 roky + servis
Doprava:
zadarmo + info
Zľava:
73€ | 5 %
Cena s DPH:
1,379€
do kosiku
Cena bez DPH: 1,140€ (DPH sa účtuje iba jej neplatiteľom)

Opis produktu - Odvlhčovače profesionálne ETF550

Okná a dvere môžu byť utesnené, napriek tomu mokro a vlhkosť prestúpi betónovými múrmi. Nebezpečné vlhko, ktoré rýchlejšie než si myslíme, spôsobuje vznik plesní a hrdze, poškodzuje skladované materiály, elektrickú inštaláciu, potraviny náchylné ku skaze, obaly a mnoho ďalšieho. Pri výrobe betónu, malty, omietky a pod. je potrebné veľké množstvo vody. Tiež spracovávané stavebné prvky, ako napr tehly, plynosilikáty atď, môžu obsahovať veľké množstvo vody.

Profesionálny odvlhčovač Remko ETF 550 je určený pre stále aj nárazové vysúšania. Vyznačuje sa jednoduchou a zároveň robustnou konštrukciou, ktorá umožňuje nasadenie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Navyše je vybavený prachovým a uhlíkovým filtrom. Je určený k vysúšaniu suterénov, stredne veľkých skladov, galérií .... o veľkosti do 600m ³. Kondenzát je odvádzaný do nádoby alebo samospádom do odpadu. Sušič sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a údržbou, spoľahlivosťou a vysokým výkonom.

Technická vyspelosť odvlhčovačov REMKO v detailoch

V zariadení zabudovaný ventilátor vháňa vlhký vzduch cez výparník a ochladzuje ho pod rosný bod. Tým sa prebytočná vodná para oddelí ako kondenzát a steká do zbernej nádoby. Odvlhčený vzduch je opäť vyfukovaný do priestoru.

REMKO odvlhčovače sa znamenite hodia k hospodárnemu sušeniu v priestoroch pivníc a sušiarní, záujmových dielní, zimných záhrad, v kúpeľoch, pracovniach, centrách pre voľný čas, archívoch, skladoch atď.

Možné dokúpiť: Priestorový hydrostat Remko (automaticky udržuje nastavenú vlhkosť vzduchu)

 

Vybrané vlastnosti produktu


Technické údaje produktu

Hĺbka: 590 mm
Oblasť tep. nasadenia: 3-32°C
Rozsah pri rel. vlhkosti: 40-100 % r.v.
Výška: 705 mm
Šírka: 555 mm
Hmotnosť: 41 kg
Odvlhčovací výkon: 55 l/den
Príkon: 0,820 kW
Napájanie: 230/1~/50
Vzduchový výkon: 600 m3/h
Remko výhody nákupu
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace