Odvlhčovače profesionálne AMT65E

Odvlhčovače profesionálne AMT65E

Úvod
Výkon:
55.0 L/den
Určené pre:
průmysl a stavby
Pôvodne:
1,804€
Dostupnosť:
Na sklade 2-3ks
Záruka:
2 roky + servis
Doprava:
zadarmo + info
Zľava:
90€ | 5 %
Cena s DPH:
1,714€
do kosiku
Cena bez DPH: 1,416€ (DPH sa účtuje iba jej neplatiteľom)

Opis produktu - Odvlhčovače profesionálne AMT65E

Tento odvlhčovač je tiež možné prenajať ...viac

Okná a dvere môžu byť utesnené, napriek tomu mokro a vlhkosť prestúpi betónovými múrmi. Nebezpečné vlhko, ktoré rýchlejšie než si myslíme, spôsobuje vznik plesní a hrdze, poškodzuje skladované materiály, elektrickú inštaláciu, potraviny náchylné ku skaze, obaly a mnoho ďalšieho. Pri výrobe betónu, malty, omietky a pod. je potrebné veľké množstvo vody. Tiež spracovávané stavebné prvky, ako napr tehly, plynosilikáty atď, môžu obsahovať veľké množstvo vody.

Profesionálny odvlhčovač Remko AMT 55-E je určený pre stále aj nárazové vysúšania. Vyznačuje sa jednoduchou a zároveň robustnou konštrukciou, ktorá umožňuje nasadenie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Navyše je vybavený prachovým a uhlíkovým filtrom. Je určený k vysúšaniu suterénov, stredne veľkých skladov, galérií .... o veľkosti do 450m³. Kondenzát je odvádzaný do nádoby alebo samospádom do odpadu. Sušič sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a údržbou, spoľahlivosťou a vysokým výkonom..

Technická vyspelosť odvlhčovačov REMKO v detailoch

V zariadení zabudovaný ventilátor vháňa vlhký vzduch cez výparník a ochladzuje ho pod rosný bod. Tým sa prebytočná vodná para oddelí ako kondenzát a steká do zbernej nádoby. Odvlhčený vzduch je opäť vyfukovaný do priestoru.

REMKO odvlhčovače sa znamenite hodia k hospodárnemu sušeniu v priestoroch pivníc a sušiarní, záujmových dielní, zimných záhrad, v kúpeľoch, pracovniach, centrách pre voľný čas, archívoch, skladoch atď.

Možné dokúpiť: Priestorový hydrostat Remko (automaticky udržuje nastavenú vlhkosť vzduchu)

Vybrané vlastnosti produktu


Technické údaje produktu

Hĺbka: 530 mm
Oblasť tep. nasadenia: 3-32 °C
Rozsah pri rel. vlhkosti: 40-100 %
Výška: 705 mm
Šírka: 605 mm
Hmotnosť: 43 kg
Odvlhčovací výkon: 55 l/24h
Príkon: max. 0,90 kW
Napájanie: 230V / 50 Hz
Vzduchový výkon: 430 m³/h
Remko výhody nákupu
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace