Odvlhčovače bazénové SLE80

Odvlhčovače bazénové SLE80

Úvod
Výkon:
100.0 L/den
Určené pre:
domácnosti
Dostupnosť:
Na sklade 2-3ks
Záruka:
2 roky + servis
Doprava:
zadarmo + info
nezávazně poptat

Opis produktu - Odvlhčovače bazénové SLE80

Séria SLE 80 je so svojím vysokým odvlhčovacím výkonom konštruovaná pre privátne miestnosti s bazénmi a výrivkami a im podobné priestory. Prístroj odstraňuje nadbytočnú vlhkosť zo vzduchu a stará sa tak o znesiteľnú a zdravú klímu v danej miestnosti. Moderným dizajnom sa decentne začleňuje do akéhokoľvek priestoru. Vašu kúpeľňu tak môžete vybaviť REMKO bazénovým odvlhčovačom s jednoduchou obsluhou.

Bazénový odvlhčovač SLE 80 je vhodný pre menšie bazény a vlhké priestory do 500 m³. Kondenzát sa odvádza do špeciálnej nádoby alebo samospádom do odpadu. Stredne výkonný model.

Prednosti odvlhčovačov SLE80

Exkluzívny strieborný dizajn, tichý chod, prevádzka nenáročná na obsluhu. Kvalita a spoľahlivosť typická pre odvlhčovače Remko.

Technická vyspelosť odvlhčovačov REMKO v detailoch

Vlhký vzduch je nasávaný pomocou nehlučného ventilátora z hál, kde sú umiestnené bazény a plavárne. Vzduch je ochladzovaný priechodom cez výparník pod rosný bod, kedy vodná para kondenzuje do kvapalného stavu, v ktorom môže byť ďalej odvádzaná. Takto vysušený vzduch prúdi cez kondenzátor, kde sa ohrieva a je vrátený späť do vysušeného priestoru. Prístroj sa ľahko čistí odklopením čelného krytu.

Technické údaje produktu

Hĺbka: 315 mm
Oblasť tep. nasadenia: 10-36 °C
Rozsah pri rel. vlhkosti: 40-100 %
Výška: 800 mm
Šírka: 1800 mm
Hlučnosť: 51 dB
Hmotnosť: 101 kg
Odvlhčovací výkon: 100,8 l/24h
Príkon: max. 1,65 kW
Napájanie: 230V / 50 Hz
Vzduchový výkon: 750 m³/h
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace