Plynové ohrievače

Hľadáte kvalitný plynový vykurovací automat, ktorý vám poskytne zodpovedajúci komfort s ohľadom na vašu činnosť? Chcete si za veľmi jednoduchých podmienok zabezpečiť rýchly bodový ohrev? Ak ste na uvedené otázky odpovedali v kladnom duchu, tak svoju pozornosť presmerujte k elegantnému plynovému vykurovaciemu telesu z konštrukčných radov Remko. Svoje uplatnenie nachádzajú, ak vo vonkajších, tak aj vnútorných priestoroch, kde je potrebné cieleného bodového ohrevu. Veľká výhoda je skrytá v ideálnom rozmerovom prevedení, ktoré zaisťuje jednoduchú mobilitu zariadenia. Pre svoje všestranné použitie sú preferovaným doplnkom na mnohých stavbách, v poľnohospodárstve, ale aj v súkromných oblastiach či záhradníctvo.

Plynové ohrievače Remko sú prispôsobené pre napojenie na plyn aj elektrickú sieť so štandardným napájaním 230 V. Typový rad PGT je navyše obdarený automatickou reguláciou a zároveň aj elektrickým štartovaním s možnosťou pripojenia k termostatu. Táto skutočnosť skvele rozširuje jeho využitie. Ohrievače sú vyrábané z robustnej konštrukcie, ktorej hlavným dominantou je dvojplášťová pozinkovaná oceľ. Spoločne s jednoduchou manipuláciou ide o nepostrádateľného pomocníka v poľnohospodárstve a na stavbách.


Propánové vykurovacie automaty PGM 30
414€ 436€
Výkon: 30.0 kW
Propánové vykurovacie automaty PGT 30
631€ 664€
Výkon: 30.0 kW
Propánové vykurovacie automaty PGT 100
1,471€ 1,549€
Výkon: 50.0 kW
Propánové vykurovacie automaty PGM 60
685€ 721€
Výkon: 60.0 kW
Propánové vykurovacie automaty PGT 60
899€ 946€
Výkon: 60.0 kW
Close

Kontaktný formulár

Vaše meno:
E-mailová adresa:
Predmet

Vaša otázka:

Alebo volajte na tel. 0949 033 007

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace